Pracuj z nami

Przedstawiciele handlowi

Zapraszamy do współpracy firmy o profilu komplementarnym do naszego (rolnictwo precyzyjne, kompleksowa obsługa gospodarstw), które są zainteresowane pośrednictwem w sprzedaży naszych produktów. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w sektorze i obsługa min. 30tys. ha rocznie. Oferujemy atrakcyjną politykę prowizyjną.

Adres e-mail, na który należy wysłać zgłoszenia: biuro@satagro.pl

W przypadku osób fizycznych w zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w sposób zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uchwalonych w dyrektywie 95/46/WE”


Praktykant/praktykantka

Zapraszamy studentów i niedawnych absolwentów kierunków przyrodniczych do aplikowania na praktyki w SatAgro.

Obowiązki:

Zadania wykonywane w trakcie praktyk będą obejmować zarządzanie danymi przestrzennymi i ich przetwarzanie. W trakcie praktyk będziesz miał(a) okazję zapoznać się z szeregiem open source’owych technologii GIS, teledetekcji i aplikacji webowych.

Wymagania:

  • Zainteresowanie i doświadczenie z podstawami GISu/teledetekcji.
  • Podstawowy język angielski.

Godziny i termin praktyk:

Do ustalenia. Początkowo praktyki odbywać się będą zdalnie – cała firma pracuje teraz z domu.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na biuro@satagro.pl.

W zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w sposób zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uchwalonych w dyrektywie 95/46/WE”